XV Niedziela Zwykła – Rok B - 14.07.2024 r.

1. Dziś spotkanie Róż Żywego Różańca (tzw. ZMIANKA)

2. W czwartek Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie od godz. 17:00 i możliwość spowiedzi.

3. W liturgii tygodnia wspominamy: poniedziałek – św. Bonawentury; wtorek – NMP z Góry Karmel; czwartek – św. Szymona z Lipnicy.

4. W przyszłą niedzielę ( trzecią miesiąca) zbiórka produktów do kosza CARITAS. W przyszłą niedzielę również składka na WSD w Tarnowie.

5. Panu Mariuszowi – naszemu Parafianinowi, dziękujemy za wykoszenie trawy koło kościoła. Otwartość i zadbanie o dobro wspólne.

6. Dziękujemy za troskę o świątynię: Józefowi Pietrasowi, Stefanowi Gwóźdź, Annie Kapinos i ich Rodzinom. W tym tygodniu zapraszamy z Rodzin: Janiny Padykuła, Pawła Padykuły, Danuty Kąkol, Ryszarda Kapinosa.

7. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i dobrego tygodnia.