I Niedziela Adwentu – Rok B - 03.12.2023 r.

1. Przeżywamy pierwszą Niedzielę Adwentu. Roraty od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, a w sobotę o godz. 6.30. Zapraszamy dzieci z lampionami i wszystkich do uczestnictwa jako przygotowanie do głębszego przeżywania Świąt Bożego Narodzenia. Zapraszamy i zachęcamy do śpiewania Godzinek przed Roratami. Od dziś są do nabycia opłatki na Rodzinny Stół Wigilijny poświęcone na pierwszej Mszy niedzielnej w wigilię niedzieli. Zespół CARITAS rozprowadza świece wigilijne.

2. Od dziś modlitwa za zmarłych i Wypominki Roczne w niedzielę o godz. 8.50. Zauważone błędy w Wypominkach prosimy zgłaszać w zakrystii.

3. W piątek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze Święte o godz. 6.30, 9.00 i 18.00. Spotkanie Rodziców i Dzieci klas III przed Pierwszą Spowiedzią i Komunią Świętą będzie w piątek o godz. 18.00. Spotkanie Biblijne o godz. 19:00 w Domu Parafialnym (plebani).

4. Spotkanie Róż Żywego Różańca (tzw. ZMIANKA) dla wszystkich będzie w przyszłą niedziele po Mszy Świętej o godz. 10:30. W przyszłą niedzielę również dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Zbiórka do puszek na ten cel.

5. Dziękujemy pewnemu małżeństwu za ofiarę na cele parafialne.

6. W tygodniu: I czwartek – Wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00 i spowiedź. Modlimy się o powołania do Służby Bożej.

7. W liturgii tygodnia wspominamy: czwartek – św. Ambrożego.

8. Dziękujemy za troskę o świątynię: Józefie Działo, Krystynie Słowik, Agnieszce Guła, Bożenie Woźniak, Tadeuszowi Woźniak i ich Rodzinom. W tym tygodniu zapraszamy z Rodzin: Leszka Stochlińskiego, Jolanty Ogorzałek, Katarzyny Drewniak, Ewy Jędrzejowskiej.
    Dziękujemy Wszystkim, którzy zaangażowali się wczoraj i dziś w odśnieżanie, przynajmniej sześciu Ekipom.
    Dziękujemy za przygotowanie dekoracji adwentowej.

9. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i dobrego tygodnia.