II Niedziela Wielkanocna, czyli Miłosierdzia Bożego

Rok B – 07.04.2024 r.

1. Dziś rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Dziękujemy za ofiary do puszek na CARITAS i wszelkie ofiary, także indywidualne.

2. Uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeniesiona z 25 marca na poniedziałek 8 kwietnia. Jest to także Dzień Świętości Życia.

3. Spotkanie Kandydatów do Bierzmowania z kl. VIII w środę o godz 18:00.

4. W czwartek nie będzie Adoracji i Mszy Świętej o godz. 18:00 w związku z Bierzmowaniem w Radomyślu Wielkim.

5. Za tydzień Niedziela Biblijna. Rozpoczęcie Ogólnopolskiego Tygodnia Biblijnego. Spotkanie Róż Żywego Różańca (tzw. ZMIANKA) będzie w przyszłą niedziele po Mszy Świętej o godz. 10:30.

6. Za ogrzewanie budynków parafialnych w ostatnim czasie zapłaciliśmy 5834,23. Remont pieca w kościele wyniósł ponad 2 tys. W przyszła niedzielę składka będzie przeznaczona na pokrycie tych kosztów.

7. Komunikat.

8. W ramach peregrynacji relikwii bł. Rodziny Ulmów będą w Mielcu w Parafii Trójcy Przenajświętszej 19/20 kwietnia br. Szczegóły na plakacie. Zapraszamy do uczestnictwa.

9. Dziękujemy za troskę o świątynię: Mateuszowi Babiec, Pawłowi Mazur, Sabinie Nagaś, Antoninie Początek, Krystynie Węgrzyn i ich Rodzinom. W tym tygodniu zapraszamy z Rodzin: Grażyny Bielaszka, Pauliny Czech, Katarzyny Kawa, Adama Sypka.

10. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i dobrego tygodnia.