XXIII Niedziela Zwykła – Rok A10.09.2023 r.

1. Dziś rozpoczyna się Tydzień Wychowania i kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców

2. Zapraszamy na spotkanie Grup Parafialnych:

LSO – w środę o godz. 18:00;

Scholi – w czwartek o godz. 19:00;

Grupy Młodzieżowej – w piątek o godz. 19:00.

3. W czwartek Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie od godz. 17:00

4. W przyszłą niedzielę Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Zbiórka do puszek na UP JPII w Krakowie i Tarnowie.

5. W liturgii tygodnia wspominamy: środa – św. Jana Chryzostoma; czwartek – święto Podwyższenia Krzyża Świętego; piątek – NMP Bolesnej; sobota – św. Korneliusza.

6. Dziękujemy za troskę o świątynię:Janinie Kotowicz, Kazimierzowi Kotowicz, Marzenie Szpyrka, Ireneuszowi Szpyrka, Krzysztofowi Guła, Bartłomiejowi Guła, Marii, Zbigniewowi, Mateuszowi, Adrianowi Madej, Władysławowi, Bernadecie, Mateuszowi, Krystianowi Czech i ich Rodzinom. Dziękujemy mieszkańcom Kosówki za troskę przez ostatni czas o nasz kościół parafialny i powierzamy tę troskę mieszkańcom Zabrnia. W tym tygodniu zapraszamy z Rodzin: Janiny Babiec, Małgorzaty Wiśniewskiej, Mirosława Smolenia, Dariusza Galicy.

7. Spotkane popielgrzymkowe grup mieleckich 16,17 i 18 odbędzie się w sobotę 16.09.23 r. w parafii Ducha Świętego w Mielcu. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godzinie 17.00 w kościele dolnym. Po niej spotkanie i Ks. Przewodnik serdecznie zaprasza wszystkich pielgrzymów, którzy w tym roku w grupach mieleckich podjęli trud pielgrzymowania na Jasną Górę.

8. Ogłoszenie poza parafialne:

Bezpłatne badanie wzroku 25 września 2023 r. szczegóły na plakacie.

9. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i dobrego tygodnia.