XXIV Niedziela Zwykła – Rok A17.09.2023 r.

1. W poniedziałek patronalne święto młodzieży polskiej – św. Stanisława Kostki.

2. W środę spotkanie Caritas po Mszy Świętej wieczorowej w Domu Parafialnym (plebani).

3. W czwartek Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie od godz. 17:00.

4. W piątek spotkanie Rodziców i Dzieci przygotowujących się do I Spowiedzi i Komunii Świętej o godz. 18:00.

5. W następną niedzielę Dzień Modlitw o Trzeźwość oraz Diecezjalna Pielgrzymka do Szczepanowa o charakterze przebłagalnym i wynagradzającym za grzechy przeciw trzeźwości. Składka inwestycyjna (jak w każdą ostatnią niedzielę miesiąca).

6. W liturgii tygodnia wspominamy: środa – św. Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy; czwartek – święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty; sobota – św. Pio z Pietrelciny.

7. Dziękujemy za troskę o świątynię: Janinie Babiec, Małgorzacie Wiśniewskiej, Dariuszowi Galicy, Mirosławowi Smoleniowi, Filipowi Wilkowi i ich Rodzinom. W tym tygodniu zapraszamy z Rodzin: Józefa Galicy, Marioli Galica, Stanisławy Kagan, Kazimiery Stachura.

8. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i dobrego tygodnia.