XXV Niedziela Zwykła – Rok A24.09.2023 r.

1. Przed nami miesiąc różańcowy – październik. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe po Mszy Świętej o godz. 18.00 w tygodniu, a w niedzielę 14.30. Zapraszamy także różne grupy stanowe i formacyjne do włączenia się w prowadzenie Różańca, zwłaszcza Róże Żywago Różańca. Zaproszenie i harmonogram wywieszony w gablocie. Prosimy o zapoznanie się i zapraszamy do zgłaszania się w zakrystii do prowadzenia. Zachęcamy też do odmawiania Różańca w domach w intencji rodzin i całej parafii.

2. W tygodniu: I niedziela – Adoracja w ciszy po Mszy o godz. 7:00 do 9:00. Zapraszamy wszystkich chętnych.

3. W czwartek Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie od godz. 17:00.

4. W piątek zapraszamy Kandydatów do Bierzmowania z kl. 8 na Spotkanie Formacyjne o godz. 18:00.

5. Zbliża się Uroczystość odpustowa ku czci Patrona naszej Parafii św. Franciszka z Asyżu. Będziemy ją obchodzić 8 października.

6. W liturgii tygodnia wspominamy: środa – św. Wincentego a Paulo; czwartek – św. Wacława; piątek – święto Archaniołów: Michała, Rafała i Gabriela; sobota – św. Hieronima.

7. Od 1 października będzie odprawiane po 30 Mszy pogrzebowych ( 5 int. w naszej Parafii i 25 int. przez Misjonarzy w Sanktuarium Jezusa Miłosiernego w Czadzie za śp. Kazimierza Leśniak ( od 1 do 5 października w naszej Parafii) i za śp. Marię Początek ( od 26 do 30 października w naszej Parafii).

8. Dziękujemy za troskę o świątynię: Józefie, Marioli, Martynie Galica, Kazimierze Stachura, Stanisławie, Dominice, Anecie Kagan i ich Rodzinom. W tym tygodniu zapraszamy z Rodzin: Elżbiety Misiak, Adama Furgała, Beaty Głód, Józefy Ryczek.

9. Z naszej wspólnoty do wieczności odeszła: + Stanisława Kmieć.

10. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i dobrego tygodnia.