XXVI Niedziela Zwykła – Rok A01.10.2023 r.

1. W przyszłą niedzielę odpust w naszej Parafii ku czci św. Franciszka – patrona naszej wspólnoty. Suma odpustowa o godz. 11:00 i procesja eucharystyczna. Zapraszamy OSP wszystkich jednostek do włączenia się w procesję, do zabrania feretronów, sztandaru. W miarę możliwości zapraszamy dzieci do sypania kwiatków i dzwonienia.

2. Spotkanie Róż Żywego Różańca (tzw. ZMIANKA) dla wszystkich nie będzie w przyszłą niedziele z racji odpustu, ale w niedzielę 15 października, po Mszy Świętej o godz. 10:30.

3. W środę Spotkanie Rodziców i Dzieci przed I Spowiedzią i Komunią Świętą o godz. 18:00. Poświęcenie i wręczenie Różańca.

4. W tygodniu: I czwartek – Wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00 i spowiedź. Modlimy się o powołania do Służby Bożej; I piątek miesiąca – Msze o godz. 6:30, 17:00 i 19:00 (szczególnie dla tych, którzy później kończą zajęcia). Po Mszy o godz. 17.00 Litania do Serca Pana Jezusa i Adoracja do 19:00 (dla chętnych). Spowiedź pół godz. przed każdą Mszą Świętą; składka w tym dniu na cele misyjne; I sobota – Msza o godz. 6:30 ku czci NMP, poprzedzona medytacją, a po Mszy różaniec; Odwiedziny Chorych w domach od godz. 8:00.

5. W liturgii tygodnia wspominamy: poniedziałek – św. Aniołów Stróżów; środa – św. Franciszka z Asyżu; czwartek – św. Faustyny Kowalskiej; sobota – NMP Różańcowej.

6. Kalendarze Rolników są do nabycia w Zakrystii, cena 30 zł. Kalendarze Misyjne – 7 zł. Na stoliku kalendarze z Gościa Niedzielnego – 15 zł. Gość Niedzielny EXTRA – 14 zł.

7. Komunikat

8. Dziękujemy za troskę o świątynię: Elżbiecie Misiak, Kindze Misiak, Adamowi Furgałowi, Beacie Głód, Józefie Ryczek,Wiktorii Ryczek i ich Rodzinom. W tym tygodniu zapraszamy z Rodzin: Edyty Wyzga, Katarzyny Krzyżek, Józefa Krzyżek, Agnieszki Żak, Marii Guła, Czesława Pietrasa.

9. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i dobrego tygodnia.