XXVII Niedziela Zwykła – Rok A – 08.10.2023 r.

Odpust ku czci św. Franciszka z Asyżu

1. Dziękujemy ks. Stanisławowi Majkrzakowi za obecność i świętowanie z nami parafialnej uroczystości odpustu ku czci naszego patrona św. Franciszka z Asyżu. Dziękujemy za wygłoszone słowo.

2. Zapraszamy każdego dnia na Nabożeństwo Różańcowe. W niedzielę o godz. 14:30, a tygodniu po Mszy o godz. 18:00.

3. W czwartek Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie od godz. 17:00

4. Święto Edukacji i Dzień Nauczyciela w sobotę. Módlmy się za wychowawców żyjących i za zmarłych.

5. Spotkanie Róż Żywego Różańca (tzw. ZMIANKA) dla wszystkich będzie w przyszłą niedziele po Mszy Świętej o godz. 10:30. W przyszłą niedzielę także Dzień Papieski. Zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

6. W liturgii tygodnia wspominamy: piątek – bł. Honorata Koźmińskiego.

7. Dziękujemy za troskę o świątynię: Agnieszce, Markowi Żak, Katarzynie, Pawłowi, Adamowi Krzyżek, Edycie, Krystianowi Wyzga, Marii Guła, Edycie Padykuła, Czesławowi Pietras i ich Rodzinom. W tym tygodniu zapraszamy z Rodzin: Krystyny Czekaj, Marty Łabuz, Anny Łabuz, Krzysztofa Chudy.

8. Z naszej wspólnoty do wieczności odszedł: + Stanisław Świerk. Pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 15:00.

9. Na parkingu znaleziono bransoletkę. Do odebrania w Kancelarii Parafialnej.

10. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i dobrego tygodnia.