XXVIII Niedziela Zwykła – Rok A15.10.2023 r.

1. Wczoraj 5 chłopców z naszej wspólnoty parafialnej zostało ustanowionych lektorami dla sprawowania Liturgii Słowa w Eucharystii. Gratulujemy nowym lektorom i ich rodzicom. Życzymy, by Boże Słowo przyniosło obfite owoce w ich życiu.

2. Święto patronalne Służby Zdrowia ku czci św. Łukasza Ewangelisty w środę.

3. W czwartek Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie od godz. 17:00

4. Światowy Dzień Misyjny i składka na misje w następną niedzielę.

5. Z bocznych ołtarzy można pobrać kartki na Wypominki roczne i na Wypominki listopadowe, aby wpisać imiona naszych bliskich zmarłych do wspólnej modlitwy w niedzielę czy w miesiącu listopadzie.

6. Zapraszamy każdego dnia na Nabożeństwo Różańcowe. W niedzielę o godz. 14:30, a tygodniu po Mszy o godz. 18:00.

7. W liturgii tygodnia wspominamy: poniedziałek – św. Jadwigi Śląskiej; wtorek – św. Ignacego Antiocheńskiego; piątek – św. Jana Kantego.

8. Dziękujemy za troskę o świątynię: Danucie Chudy, Ryszardowi Łabuz, Krystynie Czekaj, Zbigniewowi Czekaj, Annie Łabuz i ich Rodzinom. W tym tygodniu zapraszamy z Rodzin: Ireny Mietelskiej, Justyny Guła, Danuty Kupiec, Barbary Sypek.

9. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i dobrego tygodnia.