XXIX Niedziela Zwykła – Rok A22.10.2023 r.

1. Dziś rozpoczęcie tygodnia misyjnego.

2. W przyszłą niedzielę rocznica poświęcenia własnego kościoła. Składka inwestycyjna na cele parafialne.

3. Za ofiary z opłatków zakupiliśmy pięć alb lektorskich i pięć cingulów oraz pięć komży dla Nadzwyczajny Szafarzy Komunii Świętej.

4. Dziękujemy pewnej Rodzinie i pewnej Osobie za ofiary na cele naszej Parafii.

5. W czwartek Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie od godz. 17:00

6. W piątek zapraszamy na Spotkanie Kandydatów do Bierzmowania z kl. 8 o godz. 18:00.

7. W liturgii tygodnia wspominamy: sobota – św. Szymona i Judy Tadeusza, Apostołów.

8. Od 1 listopada będzie odprawiane po 30 Mszy pogrzebowych ( 5 int. w naszej Parafii i 25 int. przez Misjonarzy w Sanktuarium Jezusa Miłosiernego w Czadzie) za śp. Czesławę Kapinos ( od 1 do 5 listopada w naszej Parafii) i za śp. Piotra Zacharjasza ( od 26 do 30 listopada w naszej Parafii).

9. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych zadbajmy o groby na cmentarzach i o cały nasz cmentarz parafialny – miejsce święte spoczynku naszych bliskich oraz o otoczenie cmentarza.

10. O przygotowanie ołtarza na cmentarzu (jeśli będzie odpowiednia pogoda) prosimy mieszkańców Woli Wadowskiej.

11. Dziękujemy za troskę o świątynię: Justynie Guła, Barbarze Sypek, Irenie Mietelskiej, Janowi Mietelskiemu, Sebastianowi Bigdzie, Czesławowi Bigdzie i ich Rodzinom. W tym tygodniu zapraszamy z Rodzin: Marii Sypek, Czesława Bigdy, Wiesława Maziarz, Krystyny Sołtys, Haliny Tylec.

12. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i dobrego tygodnia.