III Niedziela Adwentu – Rok B - 17.12.2023 r.

Niedziela GAUDETE

1. Dzisiaj rozpoczynają się kwartalne dni modlitw o życie chrześcijańskie rodzin.

2. Jutro Spowiedź Święta w naszej Parafii w godzinach od 15:00 do 16:30 i od 17:00 do 18:00. Nie będziemy spowiadać przed Mszami wieczornymi w pozostałe dni, bo spowiadamy w innych Parafiach.

3. W czwartek Adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie o godz. 17:00 nie będzie.

4. Do Chorych pojedziemy w sobotę od godz. 8:00. Nowych chętnych prośmy zgłaszać w zakrystii lub Kancelarii Parafialnej.

5. W przyszłą niedzielę szczególna wigilia, Wigilia Bożego Narodzenia, z tej racji nie będzie Mszy Świętej o godz. 15:00. Zapraszamy na Pasterkę o godz. 24:00. Przeżyjmy ten czas, a zwłaszcza Wieczerzę Wigilijną w duchu wiary. Niech nie zabraknie czytania Słowa Bożego, modlitwy za żywych i zmarłych. Warto zadbać o Opłatek, życzenia, kolędowanie rodzinne. Zachęcamy,aby ten dzień przeżyć w duchu postu według starej tradycji. Składka na Pasterce na Fundusz Obrony Życia.

6. Dziękujemy za troskę o świątynię: Marcinowi Ogorzałek, Justynie Ryczek, Angelice Midura, Grażynie i Czesławowi Stopa i ich Rodzinom. W tym tygodniu zapraszamy z Rodzin: Ryszarda Dziury, Tomasza Babiec, Mariusza Sroki, Anny Dusza.

7. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i dobrego tygodnia.