III Niedziela Wielkanocna – Rok B - 14.04.2024 r.

1. Dziś Niedziela Biblijna.

2. ZMIANKA

3. W czwartek Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie od godz. 17:00 i możliwość spowiedzi.

4. Spotkanie Biblijne w piątek o godz. 19:00.

5. Światowy Dzień Modlitw o Powołania i składka na WSD w Tarnowie w następną niedzielę.

6. Parafia Trójcy Przenajświętszej w Mielcu serdecznie zaprasza do udziału w uroczystościach peregrynacji relikwii i obrazu błogosławionej Rodziny Ulmów. Odbędą się one w najbliższy piątek i sobotę (19-20 kwietnia).

Będzie to doskonała okazja, aby przez wstawiennictwo błogosławionych Samarytan z Markowej wyprosić potrzebne łaski dla naszych małżeństw i rodzin (m.in. żywą wiarę, nadzieję wyjścia z każdego kryzysu domowego, codzienną ofiarną miłość). Zachęcamy zwłaszcza do udziału w piątkowej Eucharystii sprawowanej o godz. 18.00 pod przewodnictwem Ks. Biskupa Artura Ważnego. Natomiast w sobotę o godz. 9.00 - msza święta ze specjalnym błogosławieństwem dla małżeństw oczekujących narodzin dziecka. Zakończenie peregrynacji i przekazanie relikwii do Diecezji Sandomierskiej podczas Eucharystii o godz. 12.00. Szczegóły celebracji podane na afiszu w gablocie.

7. Dziękujemy za troskę o świątynię: Adamowi Sypek, Zofii Bielaszka, Krystianowi Bielaszka, Katarzynie Kawa, Paulinie Czech i ich Rodzinom. W tym tygodniu zapraszamy z Rodzin: Andrzeja Kowal, Janiny Strycharz, Aleksandry Pietrzyk, Marii Guła.

8. Ogłoszenie poza parafialne:

Od 21 do 28 kwietnia rozpoczynają się bezpłatne badania „Profilaktyka 40+” w gminie Wadowice Górne. Szczegółowe informacje znajdują się plakatach umieszczonych na tablicach ogłoszeń.

1. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i dobrego tygodnia.