II Niedziela Wielkiego Postu – Rok B - 03.03.2024 r.

1. Dziś rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne. Rekolekcje poprowadzi ks. Stanisław Cyran. Spowiedź od poniedziałku do środy pół godziny przed każdą Mszą. Msze o godz. 8:00, 18:00 i 19:30. Szczegóły na plakacie i stronie internetowej Parafii. Od poniedziałku Rekolekcje Szkolne: kl. 1 do 4 – godz. 9:30, kl. 5 do 8 – godz. 11:05. Zapraszamy wszystkich do udziału. W środę składka na cele Rekolekcji.

2. Dziękujemy za wszelkie ofiary, także te indywidualne. Za energię elektryczną za dwa miesiące zapłacimy 1428 zł. Z ofiar za opłatki zakupiliśmy wieszaki na alby lektorskie do zakrystii ( 351 zł).

3. Przyszła niedziele to niedziela Laetare – Raduj się, Jerozolimo. Spotkanie Róż Żywego Różańca (tzw. ZMIANKA) będzie po Mszy Świętej o godz. 10:30. Także w niedzielę rozpoczęcie Nowenny przed Uroczystością św. Józefa.

4. W tygodniu: I czwartek – Wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00 i możliwość spowiedzi. Modlimy się o powołania do Służby Bożej.

5. W liturgii tygodnia wspominamy: poniedziałek – św. Kazimierza Królewicza.

6. Dziękujemy za troskę o świątynię: Antoniemu Kuklińskiemu, Dawidowi Wawrzonkowi, Katarzynie Wawrzonek, Joannie Sypek i ich Rodzinom. W tym tygodniu zapraszamy z Rodzin: Sławomira Treli, Andrzeja Treli, Mariusza Treli, Antoniego Robak.

7. Stowarzyszenie Folklorystyczne organizuje pielgrzymkę do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach 7 kwietnia br., w Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Koszt pielgrzymki – 80 zł. Zapisy prowadzi Pani Zofia Midura.

8. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i dobrego tygodnia.