XXXI Niedziela Zwykła – Rok A05.11.2023 r.

1. Zapraszamy dziś na różaniec za zmarłych z Wypominkami na godz. 14:30 oraz w tygodniu na modlitwy za naszych bliskich zmarłych.

2. Prosimy by śmieci z cmentarza zabierać ze sobą, a ewentualne zielone składać w wyznaczonym miejscu.

3. Spotkanie Róż Żywego Różańca (tzw. ZMIANKA) dla wszystkich będzie w przyszłą niedziele po Mszy Świętej o godz. 10:30.

4. Zapraszamy chętnych dorosłych na Spotkanie Biblijne w środę na godz. 19:00 w domu parafialnym (plebania).

5. W czwartek Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie od godz. 17:00

6. W sobotę Msza za Ojczyznę o godz. 11:00.

7. W przyszłą niedzielę Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Z tej okazji zbiórka do puszek.

8. W liturgii tygodnia wspominamy: czwartek – święto: rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej; piątek – św. Leona Wielkiego; sobota – św. Marcina.

9. Kalendarze Rolników do nabycia w zakrystii w cenie 30 zł.

10. Dziękujemy za troskę o świątynię: Teresie Pietras, Beacie Ogorzałek, Tomaszowi Ogorzałek, Grażynie Dziubek, Wojciechowi Kopacz, Marii Dziubek, Annie Kaczmarczyk, Anecie Zając i ich Rodzinom. W tym tygodniu zapraszamy z Rodzin: Barbary Bigda, Marii Gadziała, Grażyny Kijowskiej, Wiesławy Stochlińskiej. Kazimierza Misiaka

11. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i dobrego tygodnia.