XXXIII Niedziela Zwykła – Rok A19.11.2023 r.

1. Zapraszamy dziś na różaniec za zmarłych z Wypominkami na godz. 14:30 oraz w tygodniu na modlitwy za naszych bliskich zmarłych.

2. Na ołtarzu bocznym są Chlebki Miłosierdzia – ofiara od 9 zł, przeznaczona na działalność CARITAS. W pierwszą Niedzielę Adwentu będą świece na stół wigilijny i opłatki.

3. We wtorek Ofiarowanie NMP – Światowy Dzień Życia Kontemplacyjnego

4. W czwartek Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie od godz. 17:00. Spotkanie Dzieci i Rodziców przygotowujących się do I Spowiedzi i Komunii Świętej oraz Spotkanie Kandydatów do Bierzmowania godz. 18:00.

5. W liturgii tygodnia wspominamy: poniedziałek – św. Rafała Kalinowskiego; środa – św. Cecylii; piątek – św. Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy.

6. W przyszłą niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego – święto patronalne LSO – Światowy Dzień Młodzieży w diecezjach – święto patronalne Akcji Katolickiej. W przyszłą niedzielę także składka inwestycyjna.

7. Od 1 grudnia będzie odprawiane po 30 Mszy pogrzebowych ( 5 int. w naszej Parafii i 25 int. przez Misjonarzy w Sanktuarium Jezusa Miłosiernego w Czadzie za śp. Jerzego Witaszka ( od 1 do 5 grudnia w naszej Parafii) i za śp. Helenę Syper ( od 26 do 30 grudnia w naszej Parafii).

8. Dziękujemy za troskę o świątynię: Jolancie Boberek, Beacie Sroka, Lucynie Sroka, Marii Sroka i ich Rodzinom. W tym tygodniu zapraszamy z Rodzin: Haliny Stochlińskiej, Anny Guła, Bogusławy Guła, Ewy Łabuz. Dziękujemy za założenie kurtyn i prace przy sali w Domu Parafialnym.

9. Ogłoszenie poza parafialne:

Apel Policji

Parafia Dulcza Wielka organizuje Pielgrzymkę do – sanktuarium LOURDES, LA SALETTE, MONTSERRAT a także do COSTA BRAVA - BARCELONA - GIRONA -TERMIN: 2-11.07.2024. Koszt to 1000 zł + 770 Euro. Zapisy u ks. Leszka nr 513851120. Zapisy do Nowego Roku 2024. Zaliczka 1000 zł.

Badania w Przychodni BIOCEN w Wadowicach Górnych we wtorek 28 listopada. Szczegóły w gablocie.

10. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i dobrego tygodnia.