Niedziela – Rok A26.11.2023 r.

Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. Zapraszamy dziś na różaniec za zmarłych z Wypominkami na godz. 14:30 oraz w tygodniu na modlitwy za naszych bliskich zmarłych.

2. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się ADWENT. Zespół CARITAS będzie rozprowadzał świece na stół wigilijny. Duża od 24 zł, mała od 9 zł. Ofiary przeznaczone na pomoc potrzebującym. Na bocznym ołtarzu będą opłatki – ofiary z opłatków przeznaczymy na zakup paramentów służących do Liturgii.

3. We wtorek 14. rocznica konsekracji biskupiej Pasterza naszej diecezji – bpa Andrzeja Jeża. Otoczmy modlitwą naszego Pasterza.

4. W środę rozpoczęcie Nowenny przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP.

5. W czwartek Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie od godz. 17:00 i spowiedź.

6. W tygodniu: I piątek miesiąca – Msze o godz. 6:30, 17:00 i 19:00 (szczególnie dla tych, którzy później kończą zajęcia). Po Mszy o godz. 17.00 Litania do Serca Pana Jezusa i Adoracja do 19:00 (dla chętnych). Spowiedź pół godz. przed każdą Mszą Świętą; składka w tym dniu na cele misyjne; I sobota – Msza o godz. 6:30 ku czci NMP, poprzedzona medytacją, a po Mszy różaniec; Odwiedziny chorych w domach przez księży będą w późniejszym terminie, bliżej świąt -będą zapowiedziane - , w tę sobotę nie będzie; a przez szafarzy wg wyznaczonego harmonogramu. I niedziela – Adoracja w ciszy po Mszy o godz. 7:00 do 9:00. Zapraszamy wszystkich chętnych.

7. Spotkanie Zespołu CARITAS w piątek o godz. 18:00. Zapraszamy chętnych.

8. Komunikat.

9. W liturgii tygodnia wspominamy: czwartek – św. Andrzeja Apostoła.

10. Dziękujemy za troskę o świątynię: Annie i Ewie Łabuz, Halinie i Sylwii Stochlińskiej, Bogusławie Guła, Annie Guła i ich Rodzinom. W tym tygodniu zapraszamy z Rodzin: Bożeny Woźniak, Józefy Działo, Krystyny Guła, Barbary Stadnik.

11. Z naszej wspólnoty do wieczności odeszła + Zofia Gwóźdź.

12. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i dobrego tygodnia.