IV Niedziela Adwentu – Rok B - 24.12.2023 r.

1. Dzisiaj Wigilia Bożego Narodzenia. Zadbajmy o religijne obchody wspólnej wieczerzy.

2. Jutro Uroczystość Narodzenia Pańskiego, we wtorek Święto św. Szczepana. Msze jak w niedzielę. We wtorek poświęcenie owsa na każdej Mszy, składka na Papieski Uniwersytet JP II w Krakowie i Tarnowie.

3. W liturgii tygodnia – oktawie Narodzenia Pańskiego – wspominamy: środa – święto św. Jana Apostoła (Msza z obrzędem poświęcenia wina, można przynieść własne do poświęcenia); czwartek – święto Świętych Młodzianków Męczenników.

4. W przyszłą niedzielę Święto Świętej Rodziny z Nazaretu: Jezusa, Maryi i Józefa. Nabożeństwo dziękczynne na zakończenie roku kalendarzowego będzie po Mszy o godz. 15.00. Składka inwestycyjna. Młodzież i LSO będą po Mszach rozprowadzać kredę do poświęcenia w Uroczystość Objawienia Pańskiego. Dochód przeznaczony jest na działalność tych Grup w naszej Parafii.

5. Od 1 stycznia będzie odprawiane po 30 Mszy pogrzebowych ( 5 int. w naszej Parafii i 25 int. przez Misjonarzy w Sanktuarium Jezusa Miłosiernego w Czadzie za śp. Stanisławę Kmieć ( od 1 do 5 stycznia w naszej Parafii) i za śp. Stanisława Świerka ( od 26 do 30 stycznia w naszej Parafii).

6. Dziękujemy za troskę o świątynię: Annie Dusza, Tomaszowi Babcowi, Agacie Kiełbasa, Stanisławowi Owcarzowi, Natalii Soboń, Ryszardowi Dziura i ich Rodzinom. W tym tygodniu zapraszamy z Rodzin: Wandy Wachta, Barbary Klimczak, Mariana Klimczaka, Józefa Bigdy.

7. Dziękujemy za choinki Państwu Haraczom z Kosówki, Państwu Czechom z Podkościela, za szopkę i dekorację kościoła KGW z Woli Wadowskiej, Państwu Czechom z Kosówki i wielu Dobroczyńcom.

8. Wizyta Duszpasterska (tzw. Kolęda):

Na Wizytę Duszpasterską wyruszy dwóch księży – prosimy, w miarę możliwości, o dwa samochody.

29.12.2023 r. (piątek) – od godz. 9.00 – Wierzchowiny od nru10A do nru 24A (z dwóch końców) [PRZERWA] i od godz.14:00 – Wierzchowiny od nru 26D (Pp. Wyzga) do nru 37 (z dwóch końców);

30.12.2023 r. (sobota) – od godz.9.00 – Wierzchowiny od rzeki (nr 46) i Wola Wadowska-Bór (z dwóch końców) [PRZERWA] i od godz.14:00 – Kądzielnia oraz Smyków i Granice (prosimy WYJĄTKOWO jeden samochód na Smyków)

02.01.2024 r. (wtorek) – od godz. 14.00Wola Wadowska od (Wierzchowiny 38) nr 1 do nr 21 (po obu stronach drogi).

1. W czwartek przez czas Wizyty Duszpasterskiej nie będzie Adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Powrócimy do niej po zakończeniu Wizyty. W piątek Msza Święta tylko rano.

2. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i dobrego tygodnia.