IV Niedziela Wielkanocna – Rok B - 21.04.2024 r.

Niedziela Dobrego Pasterza

1. Spotkanie Parafialnego Zespołu CARITAS we wtorek po Mszy wieczorowej.

2. W czwartek Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie od godz. 17:00 i możliwość spowiedzi.

3. Spotkanie Dzieci i Rodziców przygotowujących się do I Spowiedzi i Komunii Świętej o godz. 18:00 w piątek.

4. Msza o umocnienie Małżeństw również w piątek o godz. 20:00. Zapraszamy Małżonków do udziału i wspólnej modlitwy za siebie wzajemnie.

5. W liturgii tygodnia wspominamy: wtorek – Uroczystość św. Wojciecha, głównego Patrona Polski; czwartek – święto św. Marka Ewangelisty.

6. Od 1 maja będzie odprawiane po 30 Mszy pogrzebowych ( 5 int. w naszej Parafii i 25 int. przez Misjonarzy w Czadzie za śp. Jacka Kotowicza ( od 1 do 5 maja w naszej Parafii) i za śp. Teresę Kąsek ( od 26 do 30 maja w naszej Parafii).

7. W przyszłą niedzielę ( ostatnią miesiąca ) składka inwestycyjna.

8. Dziękujemy za troskę o świątynię: Marii Guła, Aleksandrze Pietrzyk, Janinie, Michałowi, Antoniemu Strycharzowi, Ewelinie Kowal i ich Rodzinom. W tym tygodniu zapraszamy z Rodzin: Joanny Rzemińskiej, Marii Irla, Janusza Krawca, Marii Węgrzyn.

9. Wydział Teologiczny w Tarnowie Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie serdecznie zaprasza na studia magisterskie z teologii:

- na specjalność kapłańską przygotowującą przyszłych duchownych do pracy duszpasterskiej i katechetycznej. Rekrutację prowadzi WSD w Tarnowie.

- na specjalność katechetyczno-pastoralną dla osób świeckich i zakonnych przygotowują do nauczania religii w przedszkolach, szkole podstawowej i średniej.

Szczegółowe informacje na stronie: wt-tarnow.upjp2.edu.pl, www.wsd.tarnow.pl, lub w sekretariacie, pod numerem tel.: 14/ 622 33 31. email: wteol@diecezja.tarnow.pl; wt-tarnow@upjp2.edu.pl

ks. dr hab. Marek Kluz, prof. UPJPII

dziekan WTST

ks. dr Jacek Soprych

rektor WSD

1. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i dobrego tygodnia.