V Niedziela Wielkiego Postu – Rok B - 17.03.2024 r.

1. We wtorek Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach.

2. W czwartek Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie od godz. 17:00 i możliwość spowiedzi.

3. Spotkanie Dzieci i Rodziców przygotowujących się do I Spowiedzi i Komunii Świętej o godz. 17:30 w piątek.

4. Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z kl. VIII zapraszamy we wtorek na godz. 18:00.

5. W sobotę SPOWIEDŹ WIELKOPOSTNA od godz. 14-00 do 17.00. Półgodzinna przerwa o godz 15.30

6. W przyszłą niedzielę Dzień Misjonarzy Męczenników.

7. Przed nami: Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na każdej Mszy Świętej. Procesja z palmami przed SUMĄ, od Krzyża Misyjnego. Składka na WSD w Tarnowie, jako jałmużna wielkopostna.

8. Zapraszamy na Nabożeństwa Wielkopostne. Po sumie Droga Krzyżowa, a o godz. 14:30 Gorzkie Żale z Kazaniem Pasyjnym. W piątek Droga Krzyżowa, o godz. 17:30 i 20:00.

9. Dziękujemy za troskę o świątynię: Marzenie Strojek, Bogusławowi Zabrzyńskiemu, Joannie Maziarz, Mirosławowi Świąder i ich Rodzinom. W tym tygodniu zapraszamy z Rodzin: Ewy Świąder, Alfreda Świądra, Grzegorza Rzemińskiego, Andrzeja Bator. Państwu Czechom dziękujemy za przygotowanie Krzyży, za ich zasłonięcie. Panom dziękujemy za podjęcie się prac przy naprawie pieca w kościele. Dziękujemy za wszelkie ofiary na rzecz utrzymania kościoła.

10. Torby CARITAS na bocznym ołtarzu.

11. Stowarzyszenie Folklorystyczne organizuje pielgrzymkę do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach 7 kwietnia br., w Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Koszt pielgrzymki – 80 zł. Zapisy prowadzi Pani Zofia Midura.

12. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i dobrego tygodnia.