V Niedziela Zwykła – Rok B - 04.02.2024 r.

Odpust ku czci św. Apolonii

1. Dziękujemy ks. Sławomirowi Szyszce za wspólną modlitwę i słowo do nas skierowane.

2. Błogosławieństwo chleba, wody i soli ku czci św. Agaty w poniedziałek.

3. W czwartek Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie od godz. 17:00

4. Spotkanie Róż Żywego Różańca (tzw. ZMIANKA) będzie w przyszłą niedziele po Mszy Świętej o godz. 10:30. W niedzielę także Światowy Dzień Chorego.

5. W liturgii tygodnia wspominamy: poniedziałek – św. Agaty; wtorek – św. Pawła Miki i Towarzyszy; sobota – św. Scholastyki.

6. Za ogrzewanie budynków parafialnych zapłaciliśmy 8280,96 zł. Składka na ten cel w przyszłą niedzielę.

7. Ruszyły przygotowania do prac remontowych przy ogrodzeniu kościoła, dzwonnicy i ociepleniu stropu na kościele – szczegóły w niedalekiej przyszłości.

8. Dziękujemy za troskę o świątynię: Krystynie Kusek, Annie i Jackowi Kusek, Antoniemu Krawiec, Arkadiuszowi Kusek, Sebastianowi Szymańskiemu, Andrzejowi i Piotrowi Knot i ich Rodzinom, a także Władysławowi Czechowi. W tym tygodniu zapraszamy z Rodzin: Elżbiety Chmura, Agnieszki Chmura, Bożeny Bednarz, Haliny Czepiel.

9. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i dobrego tygodnia.